Nr katalogowy: 104

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

Nr katalogowy: 104

Rybak

akwarela, papier; 35 x 50 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: S. Gibiński
estymacja: 3 500 - 4 200 zł
Cena oferowana 3 300 zł