Nr katalogowy: 101

Joanna GETTEROWA [STEIFMANN], XIX / XX w.

Nr katalogowy: 101

Portret kobiety w perłach, 1922

olej, płótno; 98 x 77,5 cm;
sygn. p. g.: JS. (monogram wiązany) Getterowa / 1922 (? - ostatnia cyfra przycięta)
estymacja: 8 000 - 9 000 zł