Nr katalogowy: 102

Andrzej MALINOWSKI (1855-1917)

Nr katalogowy: 102

Scena rodzajowa - Zabawy chłopców

olej, deska; 28,5 x 23,5 cm;
sygn. p. d.: A. Malinowski
estymacja: 8 500 - 9 500 zł