Nr katalogowy: 60

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 60

Studnia

akwarela, papier żeberkowy; 27,4 x 38 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jan Rubczak
estymacja: 5 000 - 6 000 zł