Nr katalogowy: 59

K. KRZYŻANOWSKI (XX w.)

Nr katalogowy: 59

Kościół św. Norberta w Krakowie, 1955

akwarela, papier; 49,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: K. Krzyżanowski / Kraków 955
estymacja: 2 000 - 2 400 zł