Nr katalogowy: 61

Monogramista MKJ, XX w.

Nr katalogowy: 61

Ruiny zamku w Czersku

olej, tektura; 26,5 x 33 cm;
sygn. p. d: MKJ (monogramem wiązanym)
estymacja: 2 000 - 2 400 zł