Nr katalogowy: 58

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

Nr katalogowy: 58

Podjazd, ok. 1934

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 37 x 27 cm;
sygn. l. d.: Jabłoński (ołówkiem)
estymacja: 3 400 - 4 200 zł