Nr katalogowy: 43

Robert PIKELNY (1904-1986)

Nr katalogowy: 43

Pierrot ze skrzypcami - obraz dwustronny

olej, tempera, tektura; 45 x 37 cm
sygn. p. d.: Pikelny
estymacja: 13 000 - 15 000 zł