Nr katalogowy: 42

Katarzyna LIBROWICZ (1912-1991)

Nr katalogowy: 42

Portret chłopca

olej, płótno; 41 x 33 cm;
sygn. p. d. K.Librowicz
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Cena oferowana 1 000 zł