Nr katalogowy: 34

Monogramista MKJ, XX w.

Nr katalogowy: 34

Morskie Oko

gwasz, karton; 34 x 25 cm;
sygn. p. d.: MKJ (monogram wiązany)
estymacja: 2 500 - 3 000 zł