Nr katalogowy: 35

Monogramista MKJ, XX w.

Nr katalogowy: 35

Chmury nad Doliną Pięciu Stawów

ołówek, gwasz, olej, tektura; 32,5 x 28,5 cm;
na odwrocie napis: Chmury nad Doliną Pięciu Stawów (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł