Nr katalogowy: 101

Malarz nieokreślony, 1 ćw. XIX w.

Nr katalogowy: 101

Święta Rodzina [Matka Boska Karmiąca]

olej, płótno naklejone na deskę;
39,3 x 29 cm.
estymacja: 5 700 - 6 800 zł