Nr katalogowy: 100

F. RUFS, XIX w. - według obrazu Guido Reniego

Nr katalogowy: 100

Porwanie Dejaniry

olej, płótno; 111 x 79,5 cm;
sygn. l. d.: F. Rufs
estymacja: 18 000 - 20 000 zł