Nr katalogowy: 53

Katarzyna LIBROWICZ (1912-1991)

Nr katalogowy: 53

Dziewczynka w oknie

olej, płótno; 35 x 24 cm;
sygn. l. d. K. Librowicz
estymacja: 1 200 - 1 400 zł