Nr katalogowy: 54

Grzegorz MENDOLY (1898-1966)

Nr katalogowy: 54

W parku

olej, sklejka; 40 x 35 cm (w świetle ramy);
sygn. p. g.: G. Mendoly
estymacja: 4 500 - 5 500 zł