Nr katalogowy: 820

Firma OMEGA

Nr katalogowy: 820

Zegarek naręczny, męski

stal; metal złocony?; szkło; pasek skórzany; średnica koperty 3,2 cm;
Szwajcaria, XX w.
estymacja: 5 700 - 6 800 zł