Nr katalogowy: 821

Firma OMEGA, model CONSTELLATION

Nr katalogowy: 821

Zegarek naręczny, męski

stal złocona, złoto, pasek - skóra brązowa; średnica koperty 3,5 cm.
Szwajcaria, lata 60. XX w.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł