Nr katalogowy: 849

Nr katalogowy: 849

Lustro ścienne z herbem królewskim Stanisława Leszczyńskiego

drewno rzeźbione, złocone, gipsatura; tafla lustrzana; 78 x 52,5 cm.
Polska/Francja, XVIII/XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł