Nr katalogowy: 848

Nr katalogowy: 848

Lustro z konsolą, kinkietem i żyrandolem w stylu neorokokowym

konstrukcja - orzech; drewno malowane, złocone;
Europa Środkowa, k. XIX w.
estymacja: 38 000 - 44 000 zł