Nr katalogowy: 81

Roman LICHY, XX w.

Nr katalogowy: 81

Dworek

olej, tektura; 21 x 29 cm;
sygn. p. d. R. Lichy
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Cena oferowana 1 000 zł