Nr katalogowy: 80

Tadeusz CIEŚLEWSKI (1870-1956) - ojciec

Nr katalogowy: 80

Teatr na wodzie - Łazienki Królewskie, 1910

olej, sklejka; 53 x 33 cm;
sygn. l. d.: T. Cieślewski / 1910
estymacja: 6 000 - 7 200 zł