Nr katalogowy: 75

Autor nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 75

Portret kobiety

olej, płótno;
94 x 62 cm.
estymacja: 4 800 - 5 500 zł
Cena sprzedaży 4 600 zł