Nr katalogowy: 74

Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)

Nr katalogowy: 74

Beduin z egipską świątynią w tle

olej, fornir?; 20 x 14 cm w świetle oprawy;
sygn. l. d.: K. Szewczenko
estymacja: 2 400 - 2 900 zł