Nr katalogowy: 64

Teodor RATKA (1914-1985)

Nr katalogowy: 64

Most, 1965

olej, tektura; 48,5 x 64,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Ratka / 1965
estymacja: 2 500 - 3 000 zł