Nr katalogowy: 63

Helene TUPKE-GRANDE (1876-1946)

Nr katalogowy: 63

W porcie

olej, płyta; 46,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: H. Tüpke-Grande
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 3 300 zł