Nr katalogowy: 53

S. GIEROWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 53

Kwiaty w wazonie, 1945

olej, tektura, 58 x 68 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: S. Gierowski / 1945. Kraków.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł