Nr katalogowy: 52

Janina Maria GRABSKA-PUCKOWA (1917-?)

Nr katalogowy: 52

Piwonie w wazonie, 1949

olej, płótno; 74,5 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Grabska / 49.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł