Nr katalogowy: 421

Pola MELNYCZUK (ur. 1993)

Nr katalogowy: 421

Cyrk, 2021

olej, płótno; 73 x 92 cm;
na odwrocie opis autorski: „CYRK” 2021 / Pola Melnyczuk / 73 x 92 cm.
estymacja: 2 400 - 2 800 zł