Nr katalogowy: 420

Andrzej Jan PIWARSKI (ur. 1938)

Nr katalogowy: 420

Pejzaż, 1973

olej, karton; 41 x 33 cm;
sygn. l. d.: AJPIWARSKI 73.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł