Nr katalogowy: 157

Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)

Nr katalogowy: 157

Biblioteka Jagiellońska, przed 1929

akwaforta, papier; 25 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i opisana l. d.: Zofia Stankiewicz Kraków (ołówkiem)
estymacja: 1 100 - 1 200 zł