Nr katalogowy: 156

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

Nr katalogowy: 156

Plac Św. Marka w Wenecji, 1909

litografia barwna, papier; 14,5 × 20,5 cm (zadruk);
sygn. kamieniu l. d.: JS
estymacja: 1 500 - 1 800 zł