Nr katalogowy: 141

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 141

August II Mocny

według „Portretu Augusta II Mocnego” autorstwa Louis de Silvestre (1675-1760), z ok. 1718;
olej, płótno; 68 x 57,5 cm.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł