Nr katalogowy: 140

Monogramista GM, XIX w.

Nr katalogowy: 140

Modlitwa

olej, płótno dublowane; 56 x 46 cm;
sygn. p. d.: GM / 18…2 (? data słabo czytelna - 1882 lub 1862).
estymacja: 2 700 - 3 200 zł