Nr katalogowy: 132

Eugeniusz EIBISCH (1895-1987)

Nr katalogowy: 132

Portret żony artysty

olej, płótno naklejone na tekturę; 65 x 48 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: Ebisch (sic!)
estymacja: 20 000 - 25 000 zł