Nr katalogowy: 131

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 131

Stara kobieta

olej, płyta metalowa (matryca mapy); 16 x 12,6 cm
nie sygn.; bez oprawy.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł