Nr katalogowy: 115

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 115

Pejzaż

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 41,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: ZPronaszko
estymacja: 3 700 - 4 400 zł