Nr katalogowy: 114

Ryszard RADWAŃSKI (1873-1948)

Nr katalogowy: 114

Pejzaż podgórski

olej, płótno naklejone na tekturę; 23,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Radwański
estymacja: 2 000 - 2 400 zł