Nr katalogowy: 12

Andrzej ŻYWICKI (1928-1970)

Nr katalogowy: 12

Głowa konia na tle pejzażu wiejskiego

olej, tektura; 54,5 x 72 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Żywicki / 9...2 (zatarta).

estymacja: 3 000 - 3 600 zł