Nr katalogowy: 11

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 11

Patrol, 1925

olej, tektura; 17,5 x 24 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 25
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Cena sprzedaży 18 000 zł