Nr katalogowy: 8

Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926)

Nr katalogowy: 8

Na polowanie [Wyjazd na polowanie], 1900

olej, sklejka; 28 x 39,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S MASŁOWSKI. WARSZAWA. 900
estymacja: 65 000 - 70 000 zł