Nr katalogowy: 7

Alicja HALICKA (1894-1975)

Nr katalogowy: 7

Martwa natura kubistyczna

olej, płótno; 38,5 x 46 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Halicka 1914
estymacja: 80 000 - 90 000 zł