Nr katalogowy: 5

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 5

Park

olej, płótno dublowane; 25,5 x 18 cm;
sygn. l. d.: JMalczewski
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Cena sprzedaży 32 000 zł