Nr katalogowy: 4

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 4

Lekcja muzyki

olej, sklejka; 24 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: B. RYCHTER - JANOWSKA
estymacja: 20 000 - 24 000 zł