Nr katalogowy: 861

Nr katalogowy: 861

Lektyka w stylu rokokowym

metal, drewno złocone, skóra, płótno, olej, szkło; jedwab;
wys. 170 cm; Włochy, Wenecja ?, ok. poł. XVIII w.
estymacja: 46 000 - 52 000 zł