Nr katalogowy: 860

Nr katalogowy: 860

Żyrandol do jadalni lub sali bilardowej, elektryczny

brąz złocony, abażury tekstylne, jedwabne;
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł