Nr katalogowy: 377

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Nr katalogowy: 377

Szkic do serii: Powłoki, 1995

akwarela, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: / JAN / BER / DYSZ / AK 1995(ołówkiem).
estymacja: 5 000 - 6 000 zł