Nr katalogowy: 376

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Nr katalogowy: 376

Szkic do serii: Powłoki, 1998

akwarela, tusz, pisak, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. g.: 1998 / JAN . BER / DYSZ / AK (ołówkiem).
estymacja: 5 000 - 6 000 zł