Nr katalogowy: 393

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 393

Walka z wiatrakami

akwaforta, akwarela, papier; 37 x 27 cm (w świetle passe-partout);
opisany i sygn. l. d.: T. Sętowski, "Walka z wiatrakami", akwaforta, akwarela, E/A (ołówkiem
estymacja: 2 600 - 3 100 zł