Nr katalogowy: 392

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 392

Architektoniczna hibernacja

akwaforta, akwarela, papier; 37 x 28 cm (w świetle passe-partout);
opisany i sygn. l. d.: T. Sętowski / "Architektoniczna hibernacja; akwaforta, akwarela E/A
estymacja: 2 600 - 3 100 zł