Nr katalogowy: 370

Andrzej OSTOJA-STARZYCKI (1949-2010)

Nr katalogowy: 370

Podlasie, 1992

olej, płótno; 54 x 65 cm;
opisany na odwrocie: ANDRZEJ OSTOJA - STARZYCKI / Podlasie / 1992 / 65 x 54.
estymacja: 800 - 1 000 zł